HAKKIMIZDA

SAYALP
MERMER MOZAİK SERAMİK

2018 yılında ihracat odaklı bir firma olarak, Ankara’da Uğursay DEMİRALP tarafından kurulan SAYALP, bünyesinde ürettiği, tamamen doğal ve sağlıklı olan, sanatsal dekoratif doğaltaş ürünleri, yaşam alanlarınıza uygulamakta ve kişiye özel tasarımlara hayat vermektedir. Projelendirme, tedarik, üretim ve uygulama aşamalarını sektörel tecrübesi yıllara dayanan kadrosu ile hayata geçiren firmamız kısa süre içerisinde onlarca projeye dokunmuş ve iş ortaklarımız ile güçlü bağlar kurmuştur.

2022 yılında Ankara Çankaya’da yeni merkezine taşınan firmamız, aynı yıl içerisinde, sanatsal seramikte sektörün önde gelen firması MF Art Seramik ve Dekoratif tuğla üretiminde bir dünya markası olan Şahtaş A.Ş. nin Ankara Bayiliklerini alarak kulvarını genişletmiştir.

Dünya’nın her noktasında çalışabilme kapasitemiz ve sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek çalışma sistemimiz yüksek kalite, en kısa zamanda tedarik ve doğru fiyat avantajını size sunmaktır…

Ülkemizde kamusal ve özel projeler başta olmak üzere;  Azerbaycan, Karadağ, İngiltere, İsveç, Romanya, Türkmenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Irak, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan’daki projelerde yer almış olan firmamız ülkemiz ekonomisine de katkı vermeye devam etmektedir.

Siz; evinize, iş yerinize ya da ofisinize geldiğinizde kendinizi özel hissediyor ve doğru karar verdiğinizi düşünüyorsanız; biz işimizi doğru yapıyoruz demektir.

MARKA TESCİL BELGELERİMİZ